O nas

Jesteśmy zespołem o komplementarnych umiejętnościach, który jako cel postawił sobie stworzyć technologię, która umożliwia przedsiębiorcom i osobom fizycznym tworzenie, negocjowanie i zawieranie umów zdalnie, bez konieczności druku i podpisu.

Tempo życia powoduje, że ważne decyzje dotyczące naszego przedsiębiorstwa, finansów i majątku podejmujemy ad hoc, bez potwierdzenia ustaleń i zachowania ich w formie pisemnej lub dokumentowej. Nie mamy czasu na konsultacje z prawnikiem, poszukiwanie i weryfikowanie wzorów umów z sieci, wyczekiwanie w kolejce na poczcie.

Gdy dochodzi do sytuacji spornej, umowa działa niczym polisa ubezpieczeniowa – pozwoli uniknąć nadmiernych kosztów i stresu związanego ze sporem sądowym, staje się „mapą drogową” dla uniknięcia konfliktu lub rozwiązania go na wstępnym etapie.

W listopadzie 2016 roku zmieniły się przepisy polskiego prawa – wprowadzono formę dokumentową czynności prawnej, która umożliwia wykorzystanie technologii w składaniu skutecznych oświadczeń woli oraz eliminuje konieczność drukowania, składania podpisów i archiwizacji umów. To wielkie ułatwienie dla obywateli i przedsiębiorców.

Poświęcając dzisiaj swój czas na uporządkowanie kwestii prawnych z wykorzystaniem Umownika, możemy zaoszczędzić go w przyszłości, i to ze sporą nawiązką.

 

Zespół Zarządzający

Konrad Śniatała

Konrad Śniatała

Prezes Zarządu

Przez wiele lat pracy zmagałem się z ogromną ilością dokumentów i papierów, które tylko ograniczały mój czas. Myśląc o Umowniku chciałem przede wszystkim postawić na rozwiązanie, które ułatwi papierkową robotę i uprości biurokrację. Teraz dzięki niemu mogę więcej czasu poświęcić na rozwój firmy.

Zespół Umownika

Katarzyna Kaźmierczak

Katarzyna Kaźmierczak

Tworzenie wzorów umów

Umownik to wsparcie dla osób chcących zachować przejrzystość i bezpieczeństwo dokumentacji. Zapewnia nie tylko możliwość negocjowania i zawierania umów online, ale także ich usystematyzowane przechowywanie. Dzięki Umownikowi już nigdy nie zgubisz ani nie zniszczysz ważnych dokumentów.

KONTAKT

Masz pytania dotyczące korzystania z aplikacji?

Chcesz poznać funkcje Umownika dla przedsiębiorców lub wdrożyć własny wzór umowy?

Napisz do nas. W każdej sprawie. Odpowiadamy natychmiast.