Agencje pracy

Zarządzaj umowami
przez internet

Dzięki Umownikowi możesz podpisywać umowy szybko i bezpiecznie bez względu na to gdzie przebywasz. Miej zawsze pod ręką i łatwo aneksuj wszystkie swoje dokumenty w naszym e-segregatorze. A to tylko początek możliwości Umownika!

Zalety Umownika

twórz

Twórz

Korzystaj z dostępnej bazy wzorów, edytuj lub wprowadzaj własne szablony umów.

podpisuj

Podpisuj

Wybierz dowolny rodzaj podpis elektronicznego i zawieraj umowy online.

zarządzaj

Zarządzaj

Łatwo wyszukuj, aneksuj i archiwizuj umowy w e-segregatorze.

ułatwiaj

Dostępność

Aplikacja jest dostępna w czterech językach: polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Do zawarcia umowy wystarczy dostęp do internetu.

Poznaj Umownika

Ogranicz papier, druk i przesyłki pocztowe jednym narzędziem, które posiada kreatory treści, negocjacje online, podpis elektroniczny, podpis kwalifikowany i bezpieczne archiwum.

poznaj naszą aplikację

“Jako agencja pracy tymczasowej zawieramy umowy licząc je w tysiącach. Umowy są w bezpiecznym systemie z nieograniczoną pojemnością. Są łatwe w obsłudze, przejrzyste. Dodatkowe aneksy, które można stworzyć samemu i skonsultować z prawnikiem. No i archiwum online - wybawca mojego strychu i nieocenione narzędzie do wyszukiwania dokumentów. A do tego wszystkiego zadowoleni pracownicy, którzy podpisują umowy w 10 sekund.”

Krystian Nisiewicz
KN team agency

“Dbam o to, aby klienci platformy Umownik mieli pewność, że umowy zawierane online są skuteczne, a zarządzanie nimi bezpieczne. Na życzenie klientów aplikacji doradzamy również w zakresie formy i treści umów. Umownik dostarcza technologię zarządzania umowami online, a wsparcie prawników pozwala na stworzenie lub poprawę treści umów, w ten sposób usługa jest kompletna, a klienci otrzymują gotowe rozwiązania.”

adw. Mikołaj Śniatała
Adwokat Mikołaj Śniatała