Podpis elektroniczny dla biznesu

Najszybszy sposób na zawarcie umowy online, bez konieczności podpisu i druku, za jedyne 14,99 zł!

Nasz Umownik – Twój wzór

Jeżeli posiadasz własny wzór umowy, którym chciałbyś się posługiwać w aplikacji to od teraz możesz skorzystać z takiej opcji w Umowniku.

Dlaczego warto?

To ty kontrolujesz treść umowy, my zaś udostępniamy Tobie narzędzie umożliwiające szybkie i skuteczne prawnie zawarcie umowy.

UMÓW PREZENTACJĘ ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO


certyfikat podpisów umownik.pl

Jaka cena?

Dostęp do szablonu umowy to jedyne 14,99zł! To równowartość kosztów związanych z wysyłką pocztową.

Dlaczego warto podpisywać dokumenty online w aplikacji Umownik?

Z nami oszczędzisz czas – wystarczy wkleić swój wzór, wysłać do kontrahentów umowę a po akceptacji przez drugą stronę umowy cieszyć się z transakcji. Całość zajmie nie więcej niż 10 minut.

UMÓW PREZENTACJĘ

Zaufali nam

FAQ

W jaki sposób skorzystać z opcji “Własnej umowy dla firm”?

Zarejestruj się w aplikacji. Wyszukaj na liście umów szablon “własna umowa dla firm” lub  kliknij przycisk “Utwórz własny wzór”. Następnie zostaniesz poproszony o wybór kontrahenta oraz uzupełnienie danych umowy (należy wkleić treść umowy w odpowiednie pole). Po opłaceniu wzoru twoja umowa zostanie wysłana do kontrahenta. Zaś po zatwierdzeniu przez obie strony umowa zostanie wysłana na maila oraz będzie dostępna 24/7 w aplikacji.

gif
Jaka jest różnica pomiędzy szablonem “własna umowa” a umową dedykowaną widniejącej w ofercie premium?

Szablon "własna umowa" Umowa dedykowana
Cena 14,99 zł brutto 370zł od 330 zł netto - jednorazowy koszt wdrożenia szablonu + abonament miesięczny
Częstotliwość korzystania Korzystając z szablonu “własnej umowy” ty sam zamieszczasz jej treść poprzez wklejenie w odpowiednie pole. Negocjacje umowy będą trudniejsze ponieważ cała treść umowy znajdować się będzie w jednym polu. Umowa dedykowana jest to Twoja umowa ale wprowadzona przez nas do systemu, na której możesz cały czas pracować. W umowie tej widoczny jest kreator umowy taki jak w innych umowach, ale skrojony na miarę Twoich potrzeb
Dla kogo? Osób, które chcą korzystać z aplikacji okazjonalnie Osób, które regularnie podpisują duże wolumeny umów z wykorzystaniem takiego samego szablonu umowy.
Dodatkowe informacje W umowie dedykowanej istnieje możliwość wgrania własnego logo, które będzie widoczne w każdej zatwierdzonej umowie

Skontaktuj się z nami


    Chciałbyś wykorzystać Umownik w swojej firmie?

    Możemy przygotować specjalną wersję aplikacji dostosowaną do Twojego biznesu. Dzięki czemu będziesz mógł zawierać umowy z wykorzystaniem Twojego wzorca korzystając z wszystkich udogodnień Umownika przez internet.

    Skontaktuj się z nami!

    skontaktuj się z nami!