Umownik i podpis elektroniczny kwalifikowany w mediach.

Miniony czerwiec i lipiec okazał się dla naszego zespołu niezwykle gorący – nie tylko z powodu upałów, ale (przede wszystkim) z powodu wprowadzenia nowych, długowyczekiwanej funkcji podpisu elektronicznego kwalifikowanego online, nawiązania współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową i związanych z tym aktywności medialnych. Przedstawiamy krótkie podsumowanie wzmianek prasowych z czerwca i lipca.

Branża umów online w Polsce rozwija się w szybkim tempie. Do liderów rynku w tym obszarze należy platforma Umownik, projekt poznańskiego start-upu LawBiz Technology. Firma stale rozwija zakres swoich usług, oferując nowe rozwiązania, które pozwalają na coraz wygodniejsze zawieranie umów na odległość także dla branż, w których do tej pory nie było to możliwe z powodu ograniczeń prawnych.

Paweł Szygulski, www.wnp.pl

Czytaj więcej >>>

W ramach współpracy, KIR udostępnił klientom platformy możliwość skorzystania z kwalifikowanego podpisu elektronicznego Szafir oraz jego mobilnej wersji mSzafir. Kwalifikowany podpis od KIR ma moc prawną równoważną podpisowi własnoręcznemu. Użytkownicy platformy mają teraz możliwość potwierdzenia tożsamości online z wykorzystaniem bankowości elektronicznej i wygenerowania jednorazowego kwalifikowanego podpisu elektronicznego mSzafir, na potrzeby konkretnej transakcji. 

fxmag.pl

Czytaj więcej >>>

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób Umownik umożliwia nowoczesne stosowanie prawa?

Załóż bezpłatne konto
Umów prezentację

Platforma Umownik zintegrowana z usługą mSzafir jest pomocna nie tylko w automatyzacji procesów zawierania umów i masowych wysyłkach. Okaże się ona bardzo przydatna w sytuacjach pilnych, niestandardowych, wymagających podpisu kwalifikowanego. Nierzadko przedsiębiorcy nie są na nie przygotowani. Warto też przypomnieć, że podpis z użyciem narzędzia mSzafir jest respektowany we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej.

cashless.pl

Czytaj więcej >>>

Stale udoskonalamy i rozwijamy nasze usługi by umożliwić klientom korzystanie z podpisu elektronicznego w każdej sytuacji biznesowej. Teraz, dzięki współpracy z KIR, nasza platforma zyskuje nowe funkcjonalności, nie tylko takie jak złożenie podpisu kwalifikowanego na plikach PDF lub powstałych z naszej bazy wzorów umów, lecz także wygenerowanie jednorazowego podpisu kwalifikowanego do podpisania pojedynczego dokumentu

prnews.pl

Czytaj więcej >>>

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *