JAK PODPISAĆ UMOWĘ PRZEZ INTERNET?

TWÓRZ I ZAWIERAJ UMOWY ONLINE

Umownik to kompleksowe narzędzie do zawierania umów przez internet: generowania treści, negocjowania warunków, potwierdzenia ich zawarcia oraz weryfikacji tożsamości kontrahentów bez konieczności składania tradycyjnego podpisu lub podpisu elektronicznego.

Cały proces odbywa się online za pomocą przeglądarki WWW.

Upraszczamy biurokrację! Założenie konta, stworzenie umowy zajmuje nie więcej niż 7 minut. Nie będziesz musiał drukować dokumentów i wysyłać ich pocztą.

Umowy zostały napisane bez drobnego druczku przez profesjonalistów. Masz pewność, że zawierasz korzystną umowę.NEGOCJUJ WARUNKI UMOWY PRZEZ INTERNET

Masz wątpliwości co do zaproponowanych Tobie warunków umowy?

Dzięki Umownikowi masz unikalną możliwość negocjowania warunków umowy online za pomocą prostego kreatora!

Wszystkie zmiany, które zaproponujesz zostaną wyróżnione kolorem dzięki czemu Twój kontrahent łatwo odnajdzie je w dokumencie.

Dodatkowo, na ekranie  Szczegóły dokumentu, będziesz miał możliwość przejrzenia całej historii modyfikacji.

BEZPIECZEŃSTWO W ZAWIERANIU I PRZECHOWYWANIU UMÓW

Zawarte przez Ciebie umowy lub inne dokumenty stworzone za pomocą Umownika będą zawsze bezpieczne.

Każdy dokument stworzony w Umowniku jest opatrzony unikalnym kodem znakowym oraz kodem QR, które uniemożliwiają jego podrobienie.

Zawarte umowy są przechowywane na serwerach Beyond.pl posiadających najwyższe standardy bezpieczeństwa wg certyfikacji ANSI.

certyfikat podpisów umownik.pl

 

ANEKSUJ UMOWY, GENERUJ RACHUNKI

Tworzenie i zawieranie umów to nie jedyne funkcje Umownika! Aplikacja pozwala na tworzenie aneksów oraz generowanie faktur i rachunków do wskazanych przez Ciebie dokumentów.

Zawarłeś umowę najmu mieszkania? Rozliczasz swoją pracę umową o dzieło? Masz możliwość jednorazowego lub cyklicznego wygenerowania rachunku lub faktury. Konfiguracja generatora jest banalnie prosta i nie zajmie Ci więcej niż 5 minut!

Postanowiłeś zmienić warunki umowy wspólnie z Twoim kontrahentem? Wybierz opcję „aneks”  w szczegółach dokumentu i zaktualizuj jego postanowienia tą samą metodą, jaką tworzyłeś umowę.

 

Najczęściej zadawane pytania

Skontaktuj się z nami


    Chciałbyś wykorzystać Umownik w swojej firmie?

    Możemy przygotować specjalną wersję aplikacji dostosowaną do Twojego biznesu. Dzięki czemu będziesz mógł zawierać umowy z wykorzystaniem Twojego wzorca korzystając z wszystkich udogodnień Umownika przez internet.

    Skontaktuj się z nami!

    skontaktuj się z nami!