Umownik w finale Start-up Challenge!

15 i 16 maja br. Katowice staną się biznesowym centrum Europy – to właśnie tu odbędzie się Europejski Kongres Gospodarczy i 3. edycja jednego z najbardziej cenionych wydarzeń poświęconych start-upom, European Start-up Days. Wśród wyróżnionych produktów znalazł się Umownik, który umożliwia zdalne zawieranie umów. Weźmiemy udział w konkursie Start-up Challenge, w kategorii Client&Lifestyle jako jeden z trzech finalistów – zapraszamy już 15 maja o godzinie 16:00 do hali katowickiego Spodka.

Co łączy takie nazwiska jak Michał Sadowski, Sergey Butko czy Wiktor Schmidt? To przedsiębiorcy, o których mówi cała Polska i którzy znaleźli się wśród najlepszych prelegentów wydarzenia European Start-up Days. Już 15 i 16 maja 2018 r. będą dzielić się swoim doświadczeniem z założycielami obiecujących start-upów. Tegorocznemu wydarzeniu będzie towarzyszyć hasło „Technologie, które zmienią świat”, trudno się zatem dziwić, że zapragnęliśmy znaleźć się w gronie najbardziej innowacyjnych zespołów.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób Umownik umożliwia nowoczesne stosowanie prawa?

Załóż bezpłatne konto
Umów prezentację

Jaki jest nasz pomysł na podbicie serc przedsiębiorców, inwestorów i licznie zgromadzonej publiczności? To autorska aplikacja Umownik, która służy do zawierania umów na odległość i sprawia, że o polskiej branży LegalTech staje się coraz głośniej. Tworzenie, negocjowanie i podpisywanie umów nigdy wcześniej nie było równie proste – dzięki doświadczonemu zespołowi prawników, marketingowców i specjalistów IT, wystarczy kilka kliknięć, aby zaoszczędzić czas, pieniądze i mieć poczucie całkowitego bezpieczeństwa podczas zawierania transakcji.


W ciągu zaledwie dwóch minut przedsiębiorcy i osoby prywatne mogą wygenerować umowę, a następnie przesłać ją swoim kontrahentom, którzy po zapoznaniu się z dokumentem mogą go zaakceptować lub negocjować zmiany. Nasz projekt jest skierowany do osób, które nie miały wcześniej kontaktu z prawnikami lub chcą uzyskać profesjonalną usługę prawną za niewygórowane pieniądze, przy jednoczesnej oszczędności czasu. Celem Umownika jest przekonanie użytkowników w Polsce i na świecie, że szybkie zawieranie umów na odległość jest praktycznym i w pełni bezpiecznym rozwiązaniem.

Tak samo jak liczba powstających start-upów, tak również zainteresowanie rozwiązaniami Paperless i branżą LegalTech rośnie z roku na rok. Czy Umownik stanie się liderem swojej branży? O tym przekonamy się wkrótce.

Komentarze są wyłączone