Pozyskaj bony na cyfryzację (PARP 6.2) – postaw na system Umownik

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała konkurs wspierający MŚP w obszarze cyfryzacji, mający na celu pomoc w przeprowadzeniu transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Dofinansowanie obejmuje 85% wartości, zaś wnioski można składać w terminie 20.09.2021-20.10.2021. Maksymalna wartość dofinansowania sięga do 255 tys. zł.  Minimalna wartość wydatków kwalifikowanych projektu wynosi 60 tys. zł. Preferowane będą branże, które szczególnie ucierpiały przez pandemię COVID-19. O bony mogą ubiegać się mikro, mali i średni przedsiębiorcy z terenu całej Polski.

Wspracie PARP to idealna okazja, żeby zaimplementować system elektronicznego obiegu dokumentów Umownik.  Pomożemy Ci z ułożeniem koncepcji technologicznej oraz kompleksowym przygotowaniem wszelkich dokumentów. Nie przegap okazji, pozostało niewiele czasu. Zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem. 

Na co można pozyskać dofinansowanie?

Bony obejmują wprowadzenie i wykorzystanie w przedsiębiorstwie technologii cyfrowych, które spowodują zmianę działania procesów produkcyjnych, usługowych, organizacyjnych. W ramach dotacji można zakupić:

Licencje Umownika dla pracowników, w tym nielimitowaną ilość podpisów elektronicznych oraz przechowywanie dokumentów na najbezpieczniejszej chmurze w Europie (Beyond.pl). Więcej informacji o Systemie Umownik znajdziesz poniżej.

– Sfinansowanie prac integracyjnych API Umownika z Twoimi systemami i formularzami. Indywidualne podejście
i wyceny w celu doboru najlepszej automatyzacji.

Robota softwarowego Wizlink. Cyfrowe roboty mogą wykonywać powtarzalne czynności oraz procesy, takie jak przenoszenie danych z różnych aplikacji do Umownika. To alternatywa dla kosztownych prac integracyjnych.

Usługi doradcze i szkoleniowe – technologiczne, biznesowe i prawne. Pomożemy Twojemu przedsiębiorstwu w transformacji cyfrowej.

Zapoznaj się z programem naszego szkolenia „Nowoczesne formy stosowania prawa”:
https://www.umownik.pl/szkolenie-nowoczesne-formy-stosowania-prawa-dostepne-rowniez-online/

Elektroniczny obieg dokumentów z systemem Umownik

Umownik to sprawdzony system elektronicznego obiegu dokumentów. Mnogość jego funkcji pozwala na wykorzystywanie w wielu sytuacjach biznesowych. Dzięki aplikacji możesz:

 • Tworzyć umowy na podstawie kreatorów, danych przesłanych przez API lub umieszczając dowolne dokumenty w postaci plików PDF.
 • Negocjować online oraz wchodzić w interakcję z kontrahentem, komentować zapisy, wprowadzać zmiany, dodawać załączniki.
 • Podpisywać dokumenty na odległość z wykorzystaniem podpisu elektronicznego Umownika lub podpisu kwalifikowanego mSzafir dostarczanego przez Krajową Izbę Rozliczeniową (KIR).
 • Pracować na dokumentach i zgromadzonych danych, zarządzać repozytorium, tworzyć protokoły, rachunki, aneksy i inne dokumenty powiązane z umową główną. Rozbuduj swój system obiegu dokumentów, zachowaj ciągłość historii plików i planuj przyszłe procesy. 

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania

Jesteś zainteresowany Umownikiem lub usługami doradczymi i szkoleniowymi z zakresu nowoczesnych form stosowania prawa i transformacji cyfrowych? Skontaktuj się z nami:

  Jesteś zainteresowany bonami na cyfryzację?

  Skontaktuj się z nami.  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *