Podsumowanie konferencji Legal Tech Polska 3

Na trzecim spotkaniu z cyklu #LegalTechPolska mieliśmy okazję po raz pierwszy pokazać Umownika szerszemu gronu odbiorców, a także zapoznać się z innymi narzędziami wspierającymi procesy prawne zachodzące w przedsiębiorstwach.

Polski rynek LegalTech wchodzi w fazę dynamicznego rozwoju, w której można spodziewać się coraz większej liczby nowych narzędzi, skierowanych nie do prawników, a do ogółu społeczeństwa, które dzięki ich wykorzystaniu może lepiej poznać praktyczne aspekty wykorzystania prawa w codziennym życiu.

Na jakie narzędzia rynku LegalTech – oczywiście poza Umownikiem – warto zwrócić uwagę?

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób Umownik umożliwia nowoczesne stosowanie prawa?

Załóż bezpłatne konto
Umów prezentację

Vindicat.pl – narzędzie do samodzielnej windykacji wierzytelności. Posiada szereg przygotowanych narzędzi i scenariuszy, które mają wspierać skuteczną windykację należności bez konieczności wchodzenia na drogę sądową. Twórcy chwalą się bardzo wysoką, 95% skutecznością w odzyskiwaniu długów.

Treesk.pl – aplikacja do tworzenia i dzielenia się researchami prawnymi oraz do merytorycznej pracy z regulacjami środowiskowymi. To wiecej niż narzędzie, to miejsce wymiany informacji i współpracy osób pracujących na regulacjach środowiskowych. Social network dla prawników, doradców, organów administracji, przedsiębiorców i biznesu.

Specfile.pl – narzędzie do szyfrowania i bezpiecznego udostępniania plików wskazanym osobom. Aplikacja integruje się z systemem operacyjnym, dzięki czemu korzysta się z niej w sposób prosty i intuicyjny. Poza przechowywaniem i przekazywaniem dokumentów aplikacja pozwala na prowadzenie ewidencji dokumentów, dzięki czemu każda modyfikacja i akcja na dokumencie będzie przypisana do danego użytkownika. Proces szyfrowania i deszyfrowania spełnia najwyższe standardy kryptografii.

Autenti.pl – narzędzie wspierające potwierdzanie i podpisywanie umów z wykorzystaniem formy podpisu elektronicznego. W paru krokach można wgrać, wysłać i zweryfikować dany dokument. Podpis składany w Autenti przybiera formę podpisu elektronicznego.

Komentarze są wyłączone