Zapraszamy na nową edycję webinaru „Firma online od A – Z”

Jesteś przedsiębiorcą lub zastanawiasz się nad założeniem działalności gospodarczej? Chcesz ułatwić sobie działalność, uprościć biurokrację, przyśpieszyć kontakt z klientami? Nie chcesz ustawiać się w kolejce w urzędach lub placówkach pocztowych? Czy chcesz wiedzieć, jak bezpiecznie i legalnie prowadzić działalność w sieci?

Zapraszamy na organizowany we współpracy z Payhelp, Ultima Ratio oraz Krajową Izbą Rozliczeniową webinar „Firma online od A do Z. Firma online od A do Z. Podpis elektroniczny, weryfikacja tożsamości, windykacja i rozwiązywanie sporów online”.

Odbędzie się on w środę, 30 czerwca o godzinie 16:00.

Na jakie pytania odpowiemy w trakcie webinaru?

  • Jak zbudować przewagę konkurencyjną z wykorzystaniem technologii?
  • Jak zbudować przewagę konkurencyjną dzięki nowoczesnemu stosowaniu prawa?
  • Jakie narzędzia dostępne w sieci usprawniają prowadzenie spraw prawnych, przyśpieszą pracę sekretariatu i administracji?
  • Czy zmiany w prawie ułatwiają prowadzenie biznesu?
  • Jakie narzędzia wprowadzane przez biznes i administrację publiczną, ułatwiają komunikację z klientami?

Interesują Cię odpowiedzi na powyższe? Ten webinar jest dla Ciebie. Nie zwklekaj i zapisz się poniżej:

Program webinaru

I. PRAWO DLA NOWOCZESNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW.

Przybliżenie aktualnych możliwości prawnych prowadzenia firmy online: podpis elektroniczny, weryfikacja tożsamości, arbitraż online. Podstawy prawne, praktyka, bezpieczeństwo.

II. PAPERLESS TO WIĘCEJ NIŻ PODPIS ELEKTRONICZNY.

Przegląd narzędzi, które pozwolą przedsiębiorcom działać w pełni online: automatyzować zawieranie umów, składać podpis elektroniczny, weryfikować tożsamość, windykować i rozwiązywać spory online. Rozmowy z gośćmi webinaru: Katarzyną Gulbicką z Payhelp, Elżbietą Włodarczyk z Krajowej Izby Rozliczeniowej i Robertem Szczepankiem z Ultima Ratio.

III. KOMUNIKACJA Z ADMINISTRACJĄ PUBLICZNĄ.

Wyjaśnienie działania e-usług oferowanych przez administrację publiczną: profil zaufany, biznes.gov.pl, eKRS. Omówienie możliwości i planów rozwoju na najbliższe lata.

Webinar poprowadzi Bartłomiej Majchrzak, prawnik, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, współtwórca aplikacji Umownik.

Organizator webinaru

Umownik

Partnerzy webinaru

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *