Umownik nominowany do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2019

Już niedługo, 24.10.2019 w Olsztynie odbędzie się Polski Kongres Przedsiębiorczości. Idea Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości powstała w 2013 roku i od tego czasu odbyło się już kilka edycji wydarzenia w różnych miastach Polski.
W trakcie VII edycji odbędzie się blisko 30 paneli dyskusyjnych, które obejmują różne tematy z zakresu polskiej gospodarki.
Tematem tegorocznego wydarzenia jest “Gospodarka cyfrowa a społeczeństwo. Perspektywy rozwoju.” Jak co roku, podczas Kongresu zostanie przyznana Polska Nagroda Innowacyjności 2019.
W tym roku wśród nominowanych przedsiębiorstw znalazła się nasza firma LawBiz, właściciel aplikacji Umownik, służącej do zawierania i negocjowania umów online bez konieczności składania tradycyjnego czy też elektronicznego podpisu.
Polska Nagroda Innowacyjności jest przyznawana co roku przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i redakcję „Forum Przedsiębiorczości”. Nagroda ta jest dużym wyróżnieniem, gdyż otrzymują ją najbardziej kreatywne uczelnie, instytucje i firmy w Polsce. Tak jak Polska Agencja Przedsiębiorczości sama określa na stronie “nominowane do nagrody są podmioty, których praca badawczo-rozwojowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki, przyczyniając się do jej rozwoju”.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób Umownik umożliwia nowoczesne stosowanie prawa?

Załóż bezpłatne konto
Umów prezentację

Sama nominacja jest dla nas szczególnym wyróżnieniem. Jako jeden z przodowników na Polskim rynku LegalTech nieustannie staramy się edukować i przekonywać do tego, że kwestie prawne można z powodzeniem prowadzić dzisiaj z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Umownik pozwala w ciągu zaledwie kilku minut stworzyć gotową umowę i przesłać ją do kontrahenta w celu jej zatwierdzenia. Za pomocą naszego narzędzia możliwe jest również negocjowanie warunków umowy.
Umownik to nie tylko oszczędność czasu, ale również realne oszczędności finansowe poprzez ograniczenie kosztów wydruku (zawarte umowy online są przechowywane w formie PDF w aplikacji co zapewnia do nich dostęp 24/7). Ponadto wpisuje się w modny we wszystkich branżach biznesu trend Paperless i zero waste.
Czy macie świadomość, że drukując miesięcznie 3 umowy po 10 kartek każda niszczycie 0,3 drzewa/dekadę oraz zużywacie 38 litrów wody miesięcznie?
Jeżeli jesteście ciekawi, ile możecie zaoszczędzić korzystając z Umownika, skorzystajcie z naszego kalkulatora:

Policz oszczędności

Wręczenie nagrody odbędzie się 24 października na uroczystej gali. Czy Umownik zdobędzie nagrodę innowacyjności 2019? O tym przekonamy się już wkrótce.

Źródła:
http://www.forum-przedsiebiorczosci.pl/nagrody-gospodarcze/

2 komentarze “Umownik nominowany do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2019

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *