Zapraszamy na konferencję “Bezpieczeństwo w IT”

W dzisiejszych czasach rozwój nowych technologii pomaga w codziennym życiu, ale jednocześnie niesie ze sobą ryzyko, że nieświadomy użytkownik stanie się ofiarą oszustwa lub wyłudzenia ze względu na coraz większą liczbę przypadków cyberprzestępczości.

Czy wiesz jak się przed tym uchronić? Dowiesz się tego na konferencji “Bezpieczeństwo w IT”, która odbędzie się już 26 września 2019r. w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.  

Jednym z prelegentów będzie Bartłomiej Majchrzak – współtwórca aplikacji Umownik, pozwalającej na bezpieczne zawieranie umów online.

Tematyka konferencji

W trakcie spotkania zostaną poruszone różne informacje w tym m.in. wykład: „Ocena ryzyka nowym kamieniem milowym ochrony danych osobowych” wygłosi dr Maciej Kawecki – Dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. W latach 2016–2017 doradca Ministra Cyfryzacji, od 2017 r. zastępca dyrektora, a następnie dyrektor departamentu zarządzania danymi w tym samym resorcie.

Kolejnymi tematami spotkania będą nowoczesne formy stosowania prawa; normy ISO 27001 i 9001 oraz RODO jako fundamenty systemów bezpieczeństwa informacji. Porozmawiamy o zagadnieniach związanych z podstawami tworzenia systemów bezpieczeństwa w tym o kontekstach przetwarzania, ryzykach mniej i bardziej oczywistych, znaczeniu czynnika ludzkiego i o tym jak prowadzić proces doskonalenia organizacji w zakresie bezpieczeństwa IT.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób Umownik umożliwia nowoczesne stosowanie prawa?

Załóż bezpłatne konto
Umów prezentację

Dla kogo?

Konferencja jest skierowana przede wszystkim do dyrektorów oraz nauczycieli informatyki, nauczycieli pracujących w szkole związanych z w/w tematami, pedagogów, a także kadry placówek oświatowych oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką spotkania.

Jak się zapisać?

Zapisy są dostępne pod linkiem:

https://www.wsb.pl/poznan/badania-i-nauka/konferencje-i-seminaria/bezpieczenstwo-w-it

Informacje dodatkowe

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Zapisy są możliwe do 20 września.

Z uwagi na bezpieczeństwo, osoby niezapisane on-line nie będą mogły uczestniczyć w konferencji. (identyfikatory oraz pakiety startowe będą do odbioru podczas rejestracji od godz. 07:30).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *